Építésvezető

Álláslehetőség!

A Horváth Color Kft. a piacon elismert, dinamikusan fejlődő generálkivitelező cég, építésvezető pozícióban, szakképzett, munkájára igényes munkatársat keres.

    Főbb feladatok:

      • E-építési napló feladatkörnek megfelelő vezetése
      • Tételes elszámolású munkák esetén beépített anyagokról, munkáról felmérés készítése
      • Építési munkák folyamatos ellenőrzése
      • Kivitelezésekhez kapcsolódó kooperációk szervezése és dokumentálása, kapcsolattartás a projektvezetővel, műszaki ellenőrökkel, tervezőkkel
      • Anyagrendelések bonyolítása/kezelése
      • Elszámolások készítése
      • Napi szintű kapcsolattartás alvállalkozókkal, tevékenységeiknek irányítása, ellenőrzése, teljesítés igazolások alátámasztása
      • Munkavédelmi előírások, technológiai, hatósági előírások és minőségi követelmények betartása/betartásának biztosítása
      • Projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

    Elvárások:

      • Szakirányú felsőfokú vagy középfokú végzettség (építőmérnök, technikus)
      • Jó szervezőkészség
      • Terv olvasás, szintézis stb.
      • Office programok felhasználói szintű használata
      • Utazási hajlandóság (B kategóriás jogosítvány)
      • Határozott, magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság

    Előnyt jelent:

      • FMV jogosultság
      • Közbeszerzési projektekben szerzett tapasztalat
      • Több éves munkatapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Céges telefon, laptop
      • Versenyképes jövedelem
      • Változatos munka
      • Jó csapat, családias környezet
      • Hosszú távú munkalehetőség
      • Fejlődési, tanulási lehetőségek
      • Munkaruha, munkavédelmi eszközök biztosítása

    Jelentkezni fényképes önéletrajz benyújtásával lehet a következő e-mail címen: horvathcolor.kft@gmail.com
    További információk kérése a következő telefonszámon: +36 20 9254-241

    Telefon

    Mobil:
    +36-20/9254-241

    Címünk

    9145 Bágyogszovát,

    Szabadság utca 17.

    Üzenjen nekünk!