Műszaki előkészítő

Álláslehetőség!

A Horváth Color Kft. a piacon elismert, dinamikusan fejlődő generálkivitelező cég, műszaki előkészítő pozícióban, szakképzett, munkájára igényes munkatársat keres.

    Főbb feladatok:

      • E-építési napló naprakész vezetése
      • Költségvetések készítése
      • Ajánlatkérések beszállítóktól, alvállalkozóktól
      • Beérkezett árajánlatok feldolgozása, összevetése a költségvetéssel és az elvárt műszaki tartalommal
      • Befejezett építkezésekkel kapcsolatos műszaki dokumentációk összeállítása
      • Anyagrendelések bonyolítása/kezelése
      • Folyamatos együttműködés az építésvezetőkkel
      • Kapcsolattartás a partnerekkel
      • Ütemterv készítés
      • Helyszíni projektvezetés támogatása
      • Generálkivitelezői pályázatok elvárt határidőre való összeállítása

    Elvárások:

      • Office programok felhasználói szintű használata
      • Utazási hajlandóság (B kategóriás jogosítvány)
      • Építészeti tervrajzok, műszaki leírások értelmezése
      • Felsőfokú műszaki végzettség vagy szakirányú középfokú végzettség
      • Határozott, magabiztos fellépés, jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság

    Amit kínálunk:

      • Céges telefon, laptop
      • Versenyképes jövedelem
      • Változatos munka
      • Jó csapat, családias környezet
      • Hosszú távú munkalehetőség
      • Fejlődési, tanulási lehetőségek

    Jelentkezni fényképes önéletrajz benyújtásával lehet a következő e-mail címen: horvathcolor.kft@gmail.com
    További információk kérése a következő telefonszámon: +36 20 9254-241

    Telefon

    Mobil:
    +36-20/9254-241

    Címünk

    9145 Bágyogszovát,

    Szabadság utca 17.

    Üzenjen nekünk!